Особливості подорожей по Україні

Будь-яка людина потребує відпочинку, але не кожен з нас може собі його дозволити. Тур за кордон зазвичай коштує великих грошей, тому ми вважаємо за краще відмовитися від нього і провести свою чергову відпустку за ремонтом або перед екраном телевізора. Це велика помилка, яку легко уникнути, якщо орієнтуватися на більш вигідні рішення. Зробіть крок до пригод з Travel Guide, де вам підберуть незвичайний тур на основі ваших смакових уподобань і побажань.

Особливості подорожей по Україні

Міста України-різноманітні, і кожен з них є музеєм в собі. Для вивчення культури Заходу потрібно відвідати Кам’янець-Подільський або Чернівці, для вивчення сходу – Харків, а на півдні – Одеса.

Невеликий топ міст України обов’язкових для відвідування:

  • Київ-мегаполіс, в якому Собори сусідять з арт-майданчиками, хмарочосами. Обов’язково відвідати майдан Незалежності, пройтися Хрещатиком і відвідати кафе, заглянути на Бессарабський ринок, покататися в метро.
  • Одеса – це не тільки море, а тематичні кафе, Музика на Дерибасівці, зустрічі на Потьомкінських сходах.
  • Харків-велике молодіжне місто з площею Свободи, парком Горького, де знаходиться найбільше колесо огляду.
  • Львів-душа України з яскравою архітектурою, вимощеними каменем дорогами. Потрібно обов’язково піднятися на Ратушу і зробити ковток легендарної кави.
  • Чернівці мають власний Хогвардс-будівлю Чернівецького національного університету.
  • Луцьк знаходиться за дві години їзди від польського кордону, де на вулиці Лесі Українки грають музиканти.
  • Коломия-місто для втечі від цивілізації, покупок сувенірів, типове містечко Центральної Європи з парками і красивою мерією.
  • Біла Церква-місто в двох годинах їзди від Києва з затишним дендропарком»Олександрія”.
  • Кам’янець-Подільський – найромантичніше місце з фортецею, найстарішою в Україні будівлею мерії, великим сувенірним ринком.

“Львів прославлений кнайпами-автентичними пабами, в яких подаються напої та смачна їжа. У музей-ресторані» Гасова лямпа ” знаходиться величезна колекція газових ламп звідусіль»

Переваги відпочинку всередині країни

До основних переваг відпочинку всередині країни можна віднести наступні характеристики:
1. Немає необхідності додаткових витрат на оформлення закордонного паспорта, візи та інших документів;
2. До курорту можна дістатися не тільки на літаку, але і на автобусі, поїзді, автомобілі, що також позитивно позначиться на бюджеті;
3. Тут не буде мовного бар’єру, що допоможе насолодитися відпусткою;
4. Не потрібно міняти гроші, а також постійно проводити підрахунки, скільки буде коштувати той чи інший товар в еквіваленті рубля.
5. Також тут немає обмежень за часом, в таку відпустку можна відправитися в будь-який зручний момент.

Відпустка-це найкращий час в році, тому не варто упускати свій шанс і відмовляти собі в задоволенні відволіктися від домашніх турбот і суєти робочого дня. Головне, вирушаючи в дорогу не відволікатися на телефонні дзвінки і листування з колегами.

Поделитесь в социальных сетях:ВКонтактеFacebookX
Напишите комментарий